wróć

U PAWLAKÓW

Agroturystyka „U Pawlaków” to miejsce, które oferuje rodzinną atmosferę i wytchnienie od zgiełku dużych miast. Oferta skierowana jest do osób, które lubią odpoczywać na łonie przyrody, w wiejskim otoczeniu, także dla rodzin z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowano tu specjalną infrastrukturę – domki, huśtawki, piaskownice, choć i innych atrakcji tu nie brakuje.

Dzieci mogą w pełni korzystać z dobrodziejstw wsi – są tu krowy, kury, gęsi, które stanowią dla dzieci z miast nie lada atrakcję. Dlatego też coraz częściej gospodarstwo odwiedzają zorganizowane grupy maluchów przybywające z przedszkoli z miasta. Gospodarze domu niezwykle serdeczni i gościnni uraczą swoich gości serem, który zyskał uznanie w oczach kapituły konkursowej w ramach Konkursu Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów, uzyskując nominację do tytułu „Perła”.

Gospodarstwo oferuje noclegi dla sześciu osób, także z pełnym wyżywienie od śniadania począwszy, przez obiady i deser, a skończywszy na kolacji. Dania przygotowywane są z produktów pochodzących z własnego gospodarstwa.

U PAWLAKÓW

Bądków Drugi 5
Przykona 61-730