wróć

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „POWRÓCISZ TU”

ul. Kączkowskiego 6
62-700 Turek

Przejdź na stronę

Bar Mleczny „Powrócisz tu”, ul. Kączkowskiego 6, 62-700 Turek

W procesie przygotowywania posiłków Spółdzielnia Socjalna „Powrócisz tu” stawia nacisk na wykorzystywanie naturalnych produktów, pochodzących od lokalnych dostawców i rolników. W swojej działalności podejmuje inicjatywy, mające na celu propagowanie idei zdrowego odżywiania. Do przygotowania dań, Spółdzielnia wykorzystuje produkty świeże, wysokiej jakości, dania pozbawione są ulepszaczy smaków i konserwantów. W jadłospisach Spółdzielni znajdują się zarówno potrawy tradycyjne, jak również nieco bardziej „wyszukane”, mięsne, ale także wegetariańskie oraz dania bez laktozy i glutenu.

 

W ofercie Spółdzielni znajdują się także przygotowane przez nią w Inkubatorze Kuchennym w Krwonach: kiszonki, konfitury, soki, powidła, susze owocowe oraz chleby – wyłącznie na zakwasie (żywni – razowy, żytni razowy ze słonecznikiem oraz żytni razowy  wieloziarnisty, a także żytnio-pszenny).

Bar czynny jest od poniedziałku do piątku, w godzinach od 12.00 do 17.00.

Spółdzielnia oferuje również catering, w tym także dla szkół, przedszkoli i żłobków oraz organizację imprez okolicznościowych.

Kontakt: spoldzielnia@powrocisztu.pl; tel. 600 183 023; 600 194  774

 

SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA „POWRÓCISZ TU”

ul. Kączkowskiego 6
62-700 Turek

https://powrocisztu.pl/