wróć

RANCZO TARGÓWKA

Młyny Miłaczewskie 19
62-709 Malanów

Przejdź na stronę

Ranczo Targówka oferuje noclegi dla 12-16 osób w dwóch domkach z aneksem kuchennym (w każdym domku znajduje się antresola z podwójnym łóżkiem, pokój dwuosobowy i dwie wersalki). Okolice, gdzie zlokalizowane jest Ranczo są niezwykle malownicze, a samo Ranczo jako miejsce wypoczynku urządzone ze smakiem, z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych.

 

Ranczo oferuje wypoczynek pośród przyrody i zwierząt – alpak, koni, kózek, jeleni, danieli, przepięknych pawi oraz innego ptactwa, które stały się przyczynkiem do powstania tego wyjątkowego miejsca na mapie naszego obszaru.

To także świetne miejsce, by zorganizować imprezę okolicznościową w pięknej, przyozdobionej ręcznie wykonanymi dodatkami sali, które zdradzają zamiłowanie właścicieli do dobrego kina i poezji. Dla gości właściciele oferują możliwość skorzystania z oferty cateringu z pobliskiej restauracji oraz na miejscu – stały dostęp do napojów i przekąsek. W weekend można dodatkowo skorzystać z oferty dań z grilla i przygotowanej na miejscu zupy.

Niepowtarzalny klimat i charakter obiektu, otoczenie przyrody i zwierząt do niewątpliwie największe atuty tego miejsca!

RANCZO TARGÓWKA

Młyny Miłaczewskie 19
62-709 Malanów

https://www.facebook.com/ranczoooo