wróć

HOTEL I RESTAURACJA ZŁOTOGÓRSKI

Daniszew 88
62-604 Koło

Przejdź na stronę

HOTEL I RESTAURACJA ZŁOTOGÓRSKI to obiekt z klasą, urządzony z ogromnym wyczuciem i smakiem. Niewątpliwie jest to jedno z najbardziej ekskluzywnych miejsc na mapie naszego obszaru, a przy tym oferujące atrakcyjne ceny zarówno w odniesieniu do usług noclegowych, jak i gastronomicznych.

 

To co urzeka w tym miejscu, to spójność i elegancja. Urządzone w stylu glamour pokoje zaskakują i cieszą oko. Z jednej strony panuje w nich wspólna „myśl przewodnia”, z drugiej każdy ma swój charakter, podkreślony z wyczuciem dobranymi „dodatkami”, wieńczącymi całość. Będąc tu, ma się wręcz wrażenie, jakby projektowanie i urządzanie wnętrz stanowiło rodzaj „zabawy”, połączonej z pasją do tego, co piękne i wysmakowane. Ciekawostką jest, że autorem aranżacji jest sama właścicielka, niezwykle miła i zaangażowana w swoją działalność osoba, którą urzekła licznie usiana makami łąka na terenie, na którym znajduje się hotel.

Karta dań jest równie zaskakująca. To połączenie dań tradycyjnych, jak chociażby pierogów z różnymi farszami, z daniami bardziej wyszukanymi. Będąc tu można mieć zatem dylemat – jakiego wyboru dokonać! Wręcz chciałoby się wszystkiego skosztować! Wartym podkreślenia jest fakt, iż goście rezerwując lokal na wesela i inne imprezy okolicznościowe, nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem, otrzymują gwarancję ceny!

Oferta obejmuje także organizację konferencji i szkoleń. Do dyspozycji zainteresowanych jest przestronna, mogąca pomieścić około 100 osób sala, z flip-chartem, ekranem i projektorem. To ogromy atut tego miejsca!

Co ciekawe – dla większości tubylców, kojarzący się głównie z hotelem i organizacją imprez okolicznościowych obiekt, na co dzień także oferuje dania z karty. To wspaniałe  miejsce na rodzinny obiad, czy deser z przyjaciółmi także w mniejszym gronie. Warto samemu się przekonać, ile dobrego Hotel Złotogórski ma do zaoferowania!

HOTEL I RESTAURACJA ZŁOTOGÓRSKI

Daniszew 88
62-604 Koło

https://www.hotelzlotogorski.pl/