wróć

DOBRA STODOŁA

62-730
Wola Piekarska

Przejdź na stronę

Dobra Stodoła to miejsce stworzone z myślą o osobach pragnących ukojenia w ciszy i spokoju, blisko natury. Dwa domki usytuowane na terenie gminy Dobra, w miejscowości Wola Piekarska przy starorzeczu Siekiernik, wyłaniają się pośród łąk i drzew. To, co na pewno wyróżnia to miejsce to bogactwo ptaków. Już na drodze dojazdowej można spotkać czaple, żurawie, dutki, zimorodki, łabędzie oraz wyniośle szybujące po niebie ptaki drapieżne.

 

Dobra Stodoła to dwa niezależne domki – jeden przygotowany z myślą o miłośnikach kulinariów, drugi kultury. W domku dla pasjonatów kuchni obok noclegu dla 5-6 osób oferta obejmuje także organizację warsztatów kulinarnych dla małych – kilkuosobowych grup. Można tu także nabyć zdrowe przetwory – konfiturę z czarnej porzeczki, truskawki, czy syrop z czarnego bzu. Nierozłącznym elementem wyposażenia są tu publikacje książkowe i czasopisma poświęcone kulinariom.

„Kulturalny” domek dla 3-4 osób natomiast wyposażony jest w projektor, ekran oraz sprzęt CD. Znajdują się tu gry planszowe, książki, czasopisma. Zatem będąc tu można zatracić się słuchając muzyki i czytając książki, a wieczorem, po spędzonym na łonie przyrody oglądając dobre kino. Goście mogą skorzystać z biblioteki mediów i książek będących własnością gospodarzy. W domu tym można nawet spotkać samą Fridę Kahlo…

W przyszłym roku do dwóch domków dołączy trzeci – sauna infrared, a na zewnątrz pojawi się balia z podgrzewaną wodą, a jak pozwoli stan wody – będzie tu można także popływać łódką po starorzeczu.

Amatorom rowerowych podróży, na życzenie gości, udostępniane są rowery. Miłośnicy grzybobrania zaś znajdą tu wiele wyjątkowych miejsc, bowiem obszar znany jest z bogactwa runa leśnego. Osoby ceniące sobie sporty i kąpiele wodne niewątpliwie doświadczą relaksu w zlokalizowanych 14 km od Woli Piekarskiej Termach Uniejów, czy nad Zbiornikiem Wodnym Jeziorsko oddalonym o 6 km.

DOBRA STODOŁA to idealne miejsce do wypoczynku, dla wszystkich tych, co pragną poczuć bliskość flory i fauny, spędzając czas z najbliższymi czy organizując spotkanie okolicznościowe.

Telefon kontaktowy (strona internetowa w przygotowaniu) – 881 215 215.

DOBRA STODOŁA

62-730
Wola Piekarska

https://www.dobrastodola.pl/