wróć

BROWAR TUREK

aleja NSZZ Solidarność 37, 62-700 Turek

Przejdź na stronę

Browar Turek to wyjątkowe miejsce prowadzone z pasją i pomysłem. Oprócz znakomitych wyrobów piwowarskich, goście znajdą tutaj doskonałą kuchnię oraz wyjątkową atmosferę. Obecnie browar warzy osiem gatunków piwa. Do produkcji używa najwyższej jakości składników i najnowszej technologii, co pozwala warzyć piwo o znakomitych walorach smakowych i doskonałym aromacie.

W grudniu 2019 na uroczystej gali Konkursu Piw Rzemieślniczych 2019 Browar Turek otrzymał złoty medal w kategorii Dry Stout za  piwo Czarna Kaśka.

W działalności browaru niezmiernie ważny jest „patriotyzm” lokalny, czego potwierdzeniem jest chociażby sama nazwa. Z myślą o mieszkańcach browar podejmuje liczne przedsięwzięcia z zakresu kultury – goszczą w nim muzycy, satyrycy oraz wszyscy ci, którzy chcą podzielić się swoją pasją z innymi. Browar Turek oferuje na swoje wyroby opust cenowy w wysokości 5 % dla wszystkich posiadaczy karty Rodzina Swojaki.

Specjalnie dla użytkowników naszego portalu właściciel przygotował ofertę zwiedzania browaru dla grup zorganizowanych, liczących min 10 osób:

 

ZWIEDZANIE Z DEGUSTACJĄ

Osoba prowadząca opowie zainteresowanym o degustowanych piwach,  produkcji piwa, rodzajach produkowanych piw, przedstawi urządzenia znajdujące się od strony baru.

Proponowane terminy: to ostatnie czwartki miesiąca w godzinach od 18.00 do 20.00.

Maksymalna liczba osób 15.

Cena deski degustacyjnej 8 zł (4 x 10 ml)

 

ZWIEDZANIE Z PIWOWAREM

Wszystkim miłośnikom tego mieniącego się złotem trunku piwowar opowie o degustowanych piwach, rodzajach produkowanych piw, opowie o technologii warzenia piwa, prezentując urządzenia, które są do tego celu używane. Pokaz odbywa się „od kuchni”, a raczej „od warzelni” – czyli w miejscach, na co dzień niedostępnych dla gości.

Proponowane terminy: to ostatnie czwartki miesiąca w godzinach od 13.00 do 16.00.

Maksymalna liczba osób 15.

Cena deski degustacyjnej 8 zł (4 x 10 ml)

 

OSOBY ZAINTERESOWANE ZWIEDZANIEM BROWARU PROSIMY O KONTAKT Z NASZYM BIUREM!

BROWAR TUREK

aleja NSZZ Solidarność 37, 62-700 Turek

https://www.facebook.com/browarturek/