wróć

RANCZO DWA EDENY

Obrębizna 51a
62-700 Turek

Przejdź na stronę

To miejsce zrodziło się nie tylko z samej pasji do koni, ale do wszystkiego tego, co stworzyła natura.

Konie – piękne, czyste i zadbane, mają swe boksy w stajni, w której dominuje czystość i zapach, a raczej jego brak J to ewidentny wyróżnik tego miejsce spośród innych. Będąc tu, ma się nieodparte wrażenie, że czas biegnie wolniej, a serce napawa radość z obcowania z końmi i przyrodą. Konie „przemawiają” do ludzi, mówią swym ciałem, widać ogromną więź porozumienia między właścicielką, osobami na co dzień pracującymi z końmi oraz młodzieżą.

Gdyby chcieć określić Stajnię „Dwa Edeny” jednym słowem byłoby to słowo „błogostan”. Tym samym nazwa stajni, zdaje się być nie tylko życzeniem, ale przede wszystkim faktem. Komercja ustępuje tu atmosferze wyciszenia i symbiozie z otaczającą przyrodą. Zwierzęta dzikie, pozostają na wolności i tylko czasem pojawiają się w oddali, by zaznaczyć swoją obecność, przypomnieć, że są, że należy o nich pamiętać. Są także bliskie gospodarzom psy i koty.

W tak wyjątkowym miejscu można próbować swoich pierwszych sił w siodle. Dzieci i młodzież przebywają tu w ramach dziennego pobytu, mając opiekę i wyżywienie. Oferta skierowana jest także do dzieci i osób starszych z problemami emocjonalnymi. Tu dzięki bliskiemu kontaktowi z końmi znajdują one ukojenie i spokój.

Dla grup zorganizowanych organizuje się tu rajdy oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne także z możliwością wyżywienia. Do ich dyspozycji pozostaje także pole biwakowe. Ranczo realizuje bony turystyczne.

Ranczo „Dwa Edeny” wykracza poza wszelkie definicje. To miejsce dla tych, którzy chcą usłyszeć głosy ze świata przyrody i siebie samych…

RANCZO DWA EDENY

Obrębizna 51a
62-700 Turek

https://dwaedeny.pl/