Turek

Teraz, , godz..

Jutro:

Przypomnij mi hasło

rrrr-mm-dd

Oświadczam, że akceptuję regulamin strony

Oświadczam, że akceptuję regulamin forum

Czy chcesz otrzymywać newsletter?

Zajazd MONACO

Turek

Zajazd Monaco, znajdujący się bezpośrednio przy trasie Turek-Konin, Konin-Poznań to przytulne i stylowe miejsce, dysponujące 8 pokojami dwuosobowymi i jednym apartamentem. W każdym z pokoi, wyposażonym w telewizor oraz łącze internetowe, dostępne są łazienki z kabiną prysznicową. Wszyscy goście mogą liczyć na wysoką jakość usług przy zachowaniu dogodnych cen. W budynku mieści się także restauracja, oferująca swoim gościom smaczne dania zarówno z kuchni polskiej, jak i europejskiej.

Słodków 44
62-700 Turek
tel. 605 628 992, 63 289 31 58
www.motelmonaco.pl

Gospodarstwo Agroturystyczne "U Pawlaków"

Przykona

Gospodarstwo agroturystyczne u Państwa Pawlaków zlokalizowane jest w ciekawej przyrodniczo częsci Wielkopolski, nad rzeką Teleszyną. Blisko znajdują się tereny spacerowe – lasy, łąki, pola. Na gości czeka 6 miejsc noclegowych w 3 dwuosobowych pokojach z niezależnym wejściem. Wokół domu znajduje się ciekawie zagospodarowany ogród wypoczynkowy z miejscem na ognisko, oczkiem wodnym i huśtawkami. Na terenie gospodarstwa znajduje się także boisko do gry w piłkę nożną i koszykową. Gospodarze zapewniają całodzienne wyżywienie z porduktów z własnego gospodarstwa. Goście mają możliwość aktywnego uczestnictwa w wypieku chleba, wyrobie masła i sera, przerobie zwierząt gospodarskich. W ofercie jest także nauka wyrobów rękodzielniczych.

Bądków Drugi 5
62-731 Przykona
tel. 607 550 010

Gospodarstwo Agroturystyczne ,,Nad Rzeczką''

Turek

Gospodarstwo Agroturystyczne "Nad Rzeczką" położone jest w spokojnej i cichej okolicy, sprzyjającej wypoczynkowie i pełnej relaksacji. Gospodarze agoturystyki oferują 6 miejsc noclegowych, w 3 pokojach dwuosobowych. Goście skorzystać mogą z wyposażonej kuchni bądź skosztować dań przygotowywanych przez właścicielkę. Oprócz pokoi, łazienki i kuchni do dyspozycji jest także wspólna jadalnia.

Kowale Księże 13
62-700 Turek
tel. 723 517 013, 63 289 97 70

Zajazd Hacjenda

Turek

Zajazd Hacjenda, znajdujący się 2,5 km od Turku oferuje swoim gościom 10  niewielkich, skromnie urządzonych pokoi, w tym 2 pokoje 2-osobowe z łazienkami oraz 8 pokoi bez łazienek. Do dyspozycji są takżę cztery kabiny natryskowe, kuchenki mikrofalowe i lodówki. Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizor oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. W budynku znajduje się także bar i restauracja gdzie można tanio i smacznie zjeść.

Żuki 60A
62-700 Turek
tel: 785 322 955

Gospodarstwo Agroturystyczne Jadwigi i Ryszarda Jaśkiewiczów

Kawęczyn

Gospodarstwo Agroturystyczne u państwa Jadwigi i Ryszarda Jaskiewiczów położone jest w centrum malowniczej i sąsiadującej z wieloma ciekawymi obiektami turystycznymi wsi Żdżary. Gospodarze oferują przyjazdnym 9 miejsc noclegowych w przytulnie i elegancko urządzonych: 1 pokoju 3 osobowym i 3 pokojach 2 osobowych. Aby przygotować posiłek, goście skorzystać mogą z bogato wyposażonej kuchni. Na zewnątrz budynku czeka grill, żeliwny kociołek, piękny ogród oraz staw rybny. Gospodarze pomyśleli także o najmłodszych, przygotowując dla nich plac zabaw z wielofunkcyjną zjeżdżalnią i trampoliną.

Żdżary 24
62- 704 Kawęczyn
tel. 695 072 755

Hostel Pod Kasztanami

Kawęczyn

Hotel Pod Kasztanami, znajdujący się tuż przy rondzie w Kowalach Pańskich, oferuje swoim gościom kilkanaście miejsc noclegowych w niewielkich, przytulnych pokojach 1,2,3 i 4 osobowych. W każdym z pokoi wyposażonym w telewizor, znajdują się łazienki z kabinami prysznicowymi. Goście korzystać mogą także z dostępu do bezprzewodowego internetu. W obiekcie znajduje się kawiarnia drink-bar, kiosk, bilard, salon gier oraz sala konferencyjna.                                                                   W budynku mieści się także karczma, oferująca swoim gościom tradycyjne dania kuchni staropolskiej oraz pizzeria.

Kowale Pańskie 57A
62-704 Kawęczyn
tel.: 697 159 686, 605 032 016

Gospodarstwo Agroturystyczne "Amazonka" Józef Ukleja

Goszczanów

Gospodarstwo Agroturystyczne AMAZONKA położone jest niezwykle malowniczo – kilka kilometrów od Zbiornika Jeziorsko, w miejscowości Goszczanów, który należy do najstarszych ośrodków osadnictwa w dorzeczu Warty. Jest więc to miejsce, w którym z łatwością można napotkać wiele świadectw historii i kultury dawnych jego mieszkańców. Gospodarstwo AMAZONKA, to małe muzeum maszyn i narzędzi rolniczych. Gospodarz - Józef Ukleja, zgromadził tam m.in. narzędzia i urządzenia do uprawy roli, młocenia i mielenia zboża, młocarnie, drabiny, kierat, powozy, uprząż konną, a nawet ponad 100 - letnie sanie na płozach, doskonałe na zimowe kuligi. Wszyscy goście, którzy odwiedzili AMAZONKĘ cenią sobie bezpośredni kontakt z naturą, śpiew ptaków, rechot żab, świeże rześkie powietrze i doceniają to jedyne w swoim rodzaju miejsce. W AMAZONCE znajdzie się prawdziwą ciszę i spokój, z dala od zgiełku miasta. Miejsce to oferuje oferowane atrakcje i miejscowe rozrywki, wyśmienitą, lokalną kuchnię oraz wspaniałą atmosferę panującą w gospodarstwie. Pobyt w AMAZONCE na długo pozostaje w pamięci, nie tylko ze względu na roztaczające swój urok lilie wodne, czyli nenufary.

ul. Adama Poniatowskiego 19
98-218 Goszczanów
tel. 663 936 094, 43 829 72 66
http://www.amazonkaukleja.pl/

Motel Domal

Malanów

Wjeżdżając do Malanowa od strony Turku trasą nr 470, po prawej stronie widać stację benzynową w charakterystycznych czerwonych barwach. W tym miejscu funkcjonuje nie tylko stacja paliw, ale również kompleks usługowo - handlowy oraz Motel Domal. Obiekt ten posiada 50 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4 i 6 osobowych, wszystkie wyposażone w pełen węzeł sanitarny oraz TV-SAT.
Gościom Motel oferuje:
- możliwość bezpłatnego podłączenia komputera do internetu
- bezpłatny parking
- całodobowo czynną restaurację
- całodobowo czynny sklep

ul. Turecka 67
62-709 Malanów
tel. 63 288 30 02, 691 911 776
www.domal.net.pl

Zajazd ,,Pod Dyliżansem''

Kościelec

Zajazd" Pod Dyliżansem" wzniesiono na przełomie XVIII - XIX wieku, czyli pochodzi z okresu napoleońskiego, gdzie w owym czasie zatrzymywały się powozy pocztowe korzystające z posiłku i odpoczynku na trasie Warszawa - Paryż. Hotel czynny jest całodobowo, dysponuje pokojami 2,3 i 4 osobowymi. Każdy pokój wyposażony jest w węzeł sanitarny, TV, Internet oraz klimatyzację. W hotelu znajduje się również apartament dla nowożeńców.

ul. Turecka 2
62-604 Kościelec
tel. 603 967 485
www.zajazdkoscielec.pl

Hotel Zajazd Europa

Kościelec

Zajazd Europa w Dąbrowicach Starych znajduje się przy trasie nr 92 Kutno – Konin. Istniejący już od roku 1994 obiekt, w 2013 zmienił właściciela, a wraz z nim zostały przeprowadzone liczne remonty oraz udogodnienia. Zajazd oferuje 25 miejsc noclegowych w pokajach, 1, 2 i 3 osobowych. Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę ,telewizor oraz stały dostęp do Internetu. Zajazd czynny jest 24 h na dobę i oferuje również całodobową kuchnię. Dla dyspozycji gości jest również bezpłatny parking. Dla miłośników turystyki aktywnej, zajazd oferuje wypożyczalnię rowerów.

Dąbrowice Stare 94
62-604 Kościelec
tel. 63 262 17 77, 603 075 505
www.zajazd-europa.com

Zajazd Europa

Kościelec

Zajazd Europa w Kościelcu położony jest na trasie A-2 Konin - Kutno, ok. 20km od Konina. Zajazd oferuje 20 pokoi 2 - 3 osobowych z łazienkami z prysznicem lub wanną oraz TV. Goście nie tylko biznesowi mogą skorzystać z sali konferencyjnej oraz bankietowej.

ul. Konińska 25
62-604 Kościelec
tel. 63 26 19 528
http://zajazd-europa.pl

Hotel Olsza ***

Przykona

Hotel Olsza położony jest w sercu Polski, w miejscowości Olszówka, przy drodze nr 72 pomiędzy Turkiem i Uniejowem oraz 23 km od głównego szlaku komunikacyjnego - autostrady A2. Hotel jest nowym obiektem ***, który stanowi część kompleksu o nazwie Zajazd Staropolski. Ze względu na swoje położoenie hotel jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń, konferencji, wyjazdrów integracyjnych, eventów itp. Hotel oferuje sale konferencyjne w hotelu, w obiekcie bankietowym oraz w namiotach biesiadnych do 1500 osób. Obiekt posiada 60 miejsc noclegowych w 31 nowocześnie zaaranżowanych luksusowych pokojach. Goście mogą także skorzystać z usług hotelowej restauracji, delektując się specjałami przygotowanymi przez szefa kuchni oraz ze świetnie zaopatrzonego baru. Hotel oferuje swoim gościom możliwośc zakupu pakietów, między innymi z pobytem w kompleksie basenowym Termy Uniejów.

Olszówka 2b
62-731 Przykona
tel. 63 278 60 01
www.hotelolsza.pl

Zajazd Staropolski

Przykona

Zajazd Staropolski otwarty został w sierpniu 2001 i usytuowany jest przy drodze krajowej nr 72 Konin - Uniejów. Zajazd oferuje swoim klientom pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami w pokojach i na korytarzu oraz zapewnia swoim gościom dostęp do Internetu oraz tv. Zajazd oferuje atrakcyjne zniżki dla pracowników firm. Na zewnątrz znajduje się parking monitorowany dla aut osobowych oraz ciężarowych. Na terenie obiektu znajduje się także zadaszony grill oraz do dyspozycji pozostają także 4 sale konferencyjne na 1000 miejsc.

Olszówka 2b
62-731 Przykona
tel: 63 278 60 00
http://www.zajazd-staropolski.com.pl/

Hotel Europejski

Turek

Hotel Zajazd Europejski zlokalizowany jest w miejscowości Szadów Księży około 2 km od centrum Turku, niedaleko krzyżówki szlaków komunikacyjnych łączących autostradę A2 z miastem Kalisz. Hotel istnieje od 2009 roku, a głównym założeniem było kreatywne podejście do wszelkich form aktywności publicznej, dopasowując się do indywidualnych potrzeb potencjalnego klienta.
 Hotel dysponuje 45 miejscami noclegowymi (z możliwością dostawek w niektórych pokojach) w 20 komfortowo wyposażonych pokojach. Wśród nich są 2 pokoje typu LUX, 4 pokoje jednoosobowe, 10 pokoi dwuosobowych, 1 pokój trzyosobowy, 1 pokój sześcioosobowy oraz apartament dla 2 osób.Wszystkie pokoje posiadają funkcjonalne łazienki z kabiną prysznicową, telewizję SAT, radiem oraz dostępem do Internetu. Do dyspozycji gości pozostają 2 sale konferencyjne: 1 duża i 1 kameralna, a hotel zapewnia sprzęt konferencyjny oraz wykwintne menu biznesowe. Na gości, oprócz sal konferencyjnych, czeka również restauracja, kawiarnia oraz grill.

Szadów Księży 1A
62-700 Turek
Tel. 63 279 94 60
www.zajazdeuropejski.pl

Dębowe Zacisze

Malanów

Aranżacje wnętrz w stylu prowansalskim przywodzą na myśl ciepłe i słoneczne francuskie południe. Atutem wnętrz urządzonych w tym klimacie jest prostota oraz naturalność połączona z francuskim wdziękiem. Styl prowansalski przypomina styl rustykalny. Jednak w aranżacji wnętrz w stylu prowansalskim znajdziemy więcej kamienia i ceramiki. Często spotykane we wnętrzach prowansalskich są kamienne lub ceglane podłogi oraz wykończenia na ścianach. Charakterystyczne dla stylu prowansalskiego są rozbielone beże, naturalne tkaniny, delikatny zapach ziół i lawendy. Aranżacje wnętrz w takim stylu charakteryzują wzory kwiatowe i geometryczne, nawiązujące do natury. Jeżeli ma się ochotę poczuć ten klimat, usiąść w fotelu przy rozpalonym kominku i obserwować otaczającą domek przyrodę przez specjalnie przygotowany wykusz przeszklony z trzech stron, to koniecznie trzeba się wybrać do Dębowego Zacisza. Tereny leśne otaczające Dębowe Zacisze na pewno zaspokoją oczekiwania wszystkich gości, szczególnie tych lubiących turystyke aktywną. Po aktywnie spędzonym czasie dobrze jest odpocząć w stylowo wyposażonych pokojach noclegowych, które same zachęcają do wypoczynku.

Zygmuntówek 8
62-709 Malanów
tel. 695 945 092
www.debowezacisze.com